Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У нас ви можете замовити Фанеру за вигідними цінами, на обсяг надаємо знижки.
Пропонуємо доставку по Україні. Працюємо з транспортними компаніями: Нова Пошта, САТ, Делівері. А також доставку спецмашин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Довжина | 3000 мм |
| Покриття | Ламіноване |
| Порода дерева | Береза |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 1500 мм |
| Фанера | |
| Вид фанери | ФСФ |
| Кількість шарів | Багатошарова |
- Ціна: 5 350 ₴


