Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двотаврова балка – це вид фасонного металопрокату у вигляді бруса із поперечним перерізом, що зовні нагадує літеру Н. Як правило, для виготовлення двотаврової балки використовують вуглецеву і низьколеговану сталь, що піддаються методу гарячого прокату.
Стосовно сфер застосування двотаврової балки, то вони можуть бути доволі різними. До таких відносять:
великопанельне, цивільне і промислове будівництво для перекриттів, колонних металоконструкцій, мостових споруд;
будівництво міжповерхових та горищних перекриттів;
завдяки універсальності двотаврові балки незамінні в зведенні різного роду конструкцій – вони дають змогу мінімізувати витрати бетону і металу;
машинобудування і вагонобудування;
декоративне оздоблення інтер’єру.
| Основные | |
|---|---|
| Вид балки | Тавр |
| Способ изготовления | Горячекатаный |
| Материал балки | Сталь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Вес 1 п.м. | 8.5 кг |
| Состояние изделия | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 12.1 мм |
| Толщина стенки | 4.5 мм |
| Ширина полки | 55 мм |
| Толщина полки | 7.2 мм |
- Цена: 53 ₴/кг

