Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двотаврова балка – це вид фасонного металопрокату у вигляді бруса із поперечним перерізом, що зовні нагадує літеру Н. Як правило, для виготовлення двотаврової балки використовують вуглецеву і низьколеговану сталь, що піддаються методу гарячого прокату.
Стосовно сфер застосування двотаврової балки, то вони можуть бути доволі різними. До таких відносять:
великопанельне, цивільне і промислове будівництво для перекриттів, колонних металоконструкцій, мостових споруд;
будівництво міжповерхових та горищних перекриттів;
завдяки універсальності двотаврові балки незамінні в зведенні різного роду конструкцій – вони дають змогу мінімізувати витрати бетону і металу; машинобудування і вагонобудування; декоративне оздоблення інтер'єру єру.
| Основні | |
|---|---|
| Вид балки | Тавр |
| Тип двотавра | Звичайний |
| Спосіб виготовлення | Гарячекатаний |
| Матеріал балки | Сталь |
| Марка стали | 3пс |
| Покриття | Без покриття |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Вага 1 п.м. | 16.5 кг |
| Стан виробу | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 12.1 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Ширина полиці | 81 мм |
| Товщина полиці | 7.8 мм |
- Ціна: 53 ₴/кг

