Двотаврова балка 55 Б2
Двотаврова балка – це вид фасонного металопрокату у вигляді бруса із поперечним перерізом, що зовні нагадує літеру Н. Як правило, для виготовлення двотаврової балки використовують вуглецеву і низьколеговану сталь, що піддаються методом гарячого прокату. Стосовно сфер застосування двотаврової балки, то вони можуть бути доволі різними. До таких відносять: великопанельне, цивільне і промислове будівництво для перекриттів, колонних металоконструкцій, мостових споруд; будівництво міжповерхових та горищних перекриттів; завдяки універсальності двотаврові балки незамінні в зведенні різного роду конструкцій – вони дають змогу мінімізувати витрати бетону і металу; машинобудування і вагонобудування; декоративне оздоблення інтер'єру єру.
Розміри виробу:
Висота 547 мм
Ширина 220 мм
| Основні | |
|---|---|
| Вид балки | Двотавр (полиці з паралельними гранями) |
| Тип двотавра | Нормальний |
| Спосіб виготовлення | Гарячекатаний |
| Матеріал балки | Сталь |
| Марка стали | ст. З 255, ст. З 355 |
| Покриття | Без покриття |
| Вага 1 п.м. | 97.9 кг |
| Стан виробу | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 547 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Товщина стінки | 10 мм |
| Ширина полиці | 220 мм |
| Товщина полиці | 15.5 мм |
- Ціна: 53 ₴/кг

