Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двотаврова балка – це вид фасонного металопрокату у вигляді бруса із поперечним перерізом, що зовні нагадує літеру Н. Як правило, для виготовлення двотаврової балки використовують вуглецеву і низьколеговану сталь, що піддаються методу гарячого прокату.
Стосовно сфер застосування двотаврової балки, то вони можуть бути доволі різними. До таких відносять:
великопанельне, цивільне і промислове будівництво для перекриттів, колонних металоконструкцій, мостових споруд;
будівництво міжповерхових та горищних перекриттів;
завдяки універсальності двотаврові балки незамінні в зведенні різного роду конструкцій – вони дають змогу мінімізувати витрати бетону і металу;
машинобудування і вагонобудування;
декоративне оздоблення інтер’єру.
| Основные | |
|---|---|
| Вес 1 п.м. | 31.16 кг |
| Вид балки | Тавр |
| Марка стали | ст. С 255, ст. С 355 |
| Материал балки | Сталь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Состояние изделия | Новое |
| Тип двутавра | Колонный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 255 мм |
| Длина | 12 мм |
| Толщина полки | 12 мм |
| Толщина стенки | 8 мм |
| Ширина полки | 260 мм |
- Цена: 53 ₴/кг

