Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шпонка сталева калібрована 14х9мм
Шпонковий матеріал — це калібрований металопрокат у вигляді прутків з квадратним або прямокутним поперечним перерізом. Прутки можуть мати різну товщину і реалізуються погонними метрами. Шпонковий матеріал виготовляється з 0.45% вуглецевої сталі, яка вважається однією з найбільш якісних і надійних. Таке вміст вуглецю в сталі дає можливість піддавати виріб термічній обробці і використовувати його там, де потрібна особлива міцність металу.
Шпонка калібрований зі сталі 45 представлена розмірами від 4х4мм до 75х50мм, мірної довжини 4м і 6м.
Доставка товару по території України здійснюється вантажними транспортними компаніями!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Северсталь |
| Країна виробник | Україна |
| Поперечний переріз | Прямокутна |
| Марка стали | 45 |
| Висота перерізу | 14 мм |
| Ширина перерізу | 9 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 4000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
- Ціна: 171 ₴/кг

