Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калібрована шпонка сталева 5х5 мм
Шпонковий матеріал — це калібрований металопрокат у вигляді прутків з квадратним або прямокутним поперечним перерізом. Прутки можуть мати різну товщину і реалізуються погонними метрами. Шпонковий матеріал виготовляється з 0.45% вуглецевої сталі, яка вважається однією з найбільш якісних і надійних. Таке вміст вуглецю в сталі дає можливість піддавати виріб термічній обробці і використовувати його там, де потрібна особлива міцність металу.
Можлива відправка товару вантажними транспортними компаніями по всій території України!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Северсталь |
| Країна виробник | Україна |
| Поперечний переріз | Квадратне |
| Марка стали | 45 |
| Висота перерізу | 5 мм |
| Ширина перерізу | 5 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 4000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
- Ціна: 171 ₴/кг

