Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: Оцинкована сталь
Форма отворів: Кругла
Діаметр дроту: 5 (мм)
Крок: 8 (мм)
Товщина листа: 1 (мм)
Ширина: 1000 (мм)
Довжина: 2000 (мм)
Площа отворів: 35 %
Кількість отворів: 36 084 (шт)
Вага: 10,40 (кг)
Доставку здійснюємо по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Тип листа | Перфорований |
| Точність виготовлення | Висока |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: 2 200 ₴

