Лист нержавіючий широко поширений і затребуваний на ринку металопрокату, так як відрізняється високим рівнем стійкості до корозії. Якісні характеристики листа нержавіючого також залежить від вибору сталі при виготовленні. Матеріалом можуть служити нержавійки різного призначення, це загального призначення, харчові, жароміцні. Основні марки використовуваних сталей AISI 304, AISI 316Ti, 08Х18Т1, AISI 316, 12Х18Н10Т, AISI 430.
Лист нержавіючий затребуваний в будь-якій сфері промисловості і в будівництві. Нержавіюча сталь листова застосовується харчової промисловості, хімічної, фармацевтичної, автомобілебудуванні, суднобудуванні, авіабудуванні і т. д.
Завдяки своїм високим якісним характеристикам лист нержавіючий використовують для облицювання будівель, для виробництва різного виду металевих споруд, для формування підлогового покриття, для виготовлення посуду, ємностей, ліфтів, басейнів, бойлерів і т. д.
Лист нержавіючий має довгий термін експлуатації, високу стійкість в агресивному середовищі, добре піддається монтажу і обробці.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Підвищена |
| Тип кромки | Про |
| Класифікація по довжині | Кратної мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: від 1 700 ₴/кг

