Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лист стальной представляет собой листовую сталь ввиде пластины, которая имеет ширину 500 мм и более.
Лист сталевий - основа для виготовлення профілів, труб, кутників.
Сталевий лист є сировиною для виробництва кріпильних деталей і комплектуючих для побутової техніки.
Саме лист сталевий використовують для виготовлення металочерепиці, сейфів, автомобілів, вагонів. Для виготовлення облицювання, сходи, огорож також використовують сталевий лист. Настільки широке застосування пояснюється практичністю і зручністю у використанні листової сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 1500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 6000 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за хімічним складом | Легований |
| Вид за ступенем легування | Середньолегована |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Підвищена |
| Площинність листа | Висока |
| Тип кромки | Про |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
| Механічні властивості | |
| Відносне подовження | 20 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | РиГрупп |
- Ціна: 85 ₴/кг

