Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
1.Вага комплекту: 47 кг.
2. Розміри: d кришки — 600 мм, d корпусу — 760х70 мм.
3. Витримує навантаження 1.5т, (на 4 вуха)
4. Призначення: Призначення: Встановлюється в зонах зелених насаджень, у парках, скверах, на тротуарах для накриття оглядових колодязів каналізації та септиків. Є можливість встановлення замикного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 1 т |
| Діаметр корпусу люка | 760 мм |
| Висота корпусу люка | 70 мм |
| Діаметр кришки люка | 600 мм |
| Вага корпусу люка | 47 кг |
| Наявність «вушок» | Так |
| Товщина кришки люка | 30 мм |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Тип люка | Л |
- Ціна: 5 949 ₴

