Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мідь покрівельна 0,4х600х1500 мм
Реалізуємо мідний листовий прокат марки М2. Широкий вибір, демократичні ціни. Товар зі складу і під замовлення.
Доставка по території України вантажними, поштовими транспортними компаніями.
Ширина листа 600 мм.
Довжина листів 1500 мм.
Товщина : 0.4 мм/ 0.5 мм/ 0.6 мм/ 0,7 мм/ 1 мм/ 1,5 мм/ 2,0 мм// 2,5 мм/ 3 мм/ 4 / 5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Мідь |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Кратної мірної довжини |
| Товщина | 0.4 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | РиГрупп |
- Ціна: 854 ₴/кг
- Спосіб упаковки: Піддони на невеликі замовлення оплачуються окремо. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджерів.



