Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1. Зусилля під час випробування на механічну міцність — 125 кН;
2. Вага комплекту (корпус і кришка) — 75 кг;
3. Габаритні розміри — D 770 x 90 мм;
4. Діаметр кришки — D 620 мм;
5. Материал СЧ – 15 ГОСТ 1412 – 85;
6. Місце розміщення: автостоянки, тротуари, проїжджаючи частину з невеликим навантаженням.
2. Вага комплекту (корпус і кришка) — 75 кг;
3. Габаритні розміри — D 770 x 90 мм;
4. Діаметр кришки — D 620 мм;
5. Материал СЧ – 15 ГОСТ 1412 – 85;
6. Місце розміщення: автостоянки, тротуари, проїжджаючи частину з невеликим навантаженням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Чавун |
| Тип люка | З |
| Діаметр корпусу люка | 770 мм |
| Висота корпусу люка | 90 мм |
| Діаметр кришки люка | 620 мм |
| Вага корпусу люка | 75 кг |
| Наявність «вушок» | Ні |
- Ціна: 6 453 ₴

