Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У нас ви можете замовити Фанеру за вигідними цінами, на обсяг надаємо знижки.
Пропонуємо доставку по Україні. Працюємо з транспортними компаніями: Нова Пошта, САТ, Делівері. А також доставку спецмашин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Білорусь |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Довжина | 1525 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 1525 мм |
| Фанера | |
| Вид фанери | ФК |
| Ґатунок фанери | II |
- Ціна: від 1 871 ₴/лист

