Фанера 18х2500х1250 мм, сорт - 2/2 (ВВ/ВВ) Riga
Матеріал: Березовий шпон високої якості, проклеєний ФСФ клеєм.
Сорт: У сорті ВВ\ВВ (2\2) відсутні покоробленности і дефекти, можуть зустрічатися в невеликих кількостях світлі сучки, шпонопочінка. Даний сорт не допускає випали і темних сучків.
Характеристика: Шліфовані зовнішні шари фанерного листа, висока стійкість до вологи, підвищена щільність, стабільність товщини по всьому периметру фанери.
Галузь застосування: Даний вид фанери можна використовувати не тільки всередині, а й зовні приміщення. Застосовується в декоративних цілях, у всіх видах будівельних робіт, для обшивки приміщень, транспортних засобів, в моделюванні, у виробництві корпусних меблів (у тому числі і дитячої), для конструкцій, де потрібна висока міцність і вологостійкість, для дитячих ігрових комплексів. Підходить для шпоніровка, фарбування, морения, лакування, обробки фрезером. Фанеру, яка використовується зовні приміщення і потрапляє під впливу атмосферних опадів, рекомендовано покривати водостійким лаком або фарбою.
Пропонуємо доставку по Україні. Працюємо з транспортними компаніями: Нова Пошта, САТ, Делівері. А також доставку спецмашинами
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Довжина | 1220 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Порода дерева | Береза |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 2440 мм |
| Фанера | |
| Вид фанери | ФСФ |
| Ґатунок фанери | II |
- Ціна: від 3 860 ₴/лист

