Двотаврова балка 14 IPE
Загальна характеристика товару Стандарт: DIN 1025 Марки: S235 S275 Двотаврова балка – це вид фасонного металопрокату у вигляді бруса із поперечним перерізом, що зовні нагадує літеру Н. Як правило, для виготовлення двотаврової балки використовують вуглецеву і низьколеговану сталь, що піддаються методу гарячого прокату. Стосовно сфер застосування двотаврової балки, то вони можуть бути доволі різними. До таких відносять: великопанельне, цивільне і промислове будівництво для перекриттів, колонних металоконструкцій, мостових споруд; будівництво міжповерхових та горищних перекриттів; завдяки універсальності двотаврові балки незамінні в зведенні різного роду конструкцій – вони дають змогу мінімізувати витрати бетону і металу; машинобудування і вагонобудування; декоративне оздоблення інтер'єру єру.
Розміри виробу:
Висота 140 мм
Ширина 73 мм
| Основні | |
|---|---|
| Вид балки | Двотавр (полиці з паралельними гранями) |
| Матеріал балки | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Вага 1 п.м. | 13.68 кг |
| Стан виробу | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 12.1 мм |
| Товщина стінки | 4.9 мм |
| Ширина полиці | 73 мм |
| Товщина полиці | 7.5 мм |
- Ціна: 53 ₴/кг

