Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двотаврова балка – це вид фасонного металопрокату у вигляді бруса із поперечним перерізом, що зовні нагадує літеру Н. Як правило, для виготовлення двотаврової балки використовують вуглецеву і низьколеговану сталь, що піддаються методу гарячого прокату.
Стосовно сфер застосування двотаврової балки, то вони можуть бути доволі різними. До таких відносять:
великопанельне, цивільне і промислове будівництво для перекриттів, колонних металоконструкцій, мостових споруд;
будівництво міжповерхових та горищних перекриттів;
завдяки універсальності двотаврові балки незамінні в зведенні різного роду конструкцій – вони дають змогу мінімізувати витрати бетону і металу; машинобудування і вагонобудування; декоративне оздоблення інтер'єру єру.
| Основні | |
|---|---|
| Вага 1 п.м. | 31.16 кг |
| Вид балки | Тавр |
| Марка стали | ст. С 255, ст. С 355 |
| Матеріал балки | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип двотавра | Колонний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Товщина полиці | 12 мм |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Ширина полиці | 260 мм |
- Ціна: 53 ₴/кг

