Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
1.Вага комплекту: 75 кг.
2. Розміри: d кришки — 620х30 мм, d корпусу — 770х90 мм.
3. Витримує навантаження 1.5т, (на 2 вуха)
4. Призначення: Встановлюється в зонах зелених насаджень, у парках, скверах, на тротуарах для накриття оглядових колодязів каналізації та септиків.
Є можливість встановлення замикного пристрою.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип люка | ЛА 15 |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 25 т |
| Діаметр корпусу люка | 770 мм |
| Висота корпусу люка | 90 мм |
| Діаметр кришки люка | 620 мм |
| Товщина кришки люка | 30 мм |
| Вага корпусу люка | 48 кг |
| Наявність «вушок» | Так |
- Ціна: 7 795 ₴

