Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дощотприймач ДБ-2
1. Зусилля під час випробування на механічну міцність — 100 кН;
2. Габаритні розміри — 895х570x80 мм;
3. Розмір решітки — 795х395 мм;
4. Материал СЧ – 15 ГОСТ 1412 – 85;
5.Місто розміщення: автостоянки, тротуари. не навантажена проїжджа частина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність «вушок» | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | решітка 800-400-45 корпус 1010-515-101 |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Клас навантаження | В |
| Тип дощоприймача | ДБ |
| Вага | 67 |
| Довжина | 895 |
| Ширина | 570 |
| Висота | 80 мм |
| Висота кришки | 60 мм |
| Ширина кришки | 395 мм |
| Довжина кришки | 795 мм |
- Ціна: 3 620 ₴




