Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лівнеприймач чавунний марки ДБ-1
1. Номінальне навантаження 125 кН
2. Вага комплекту: 110 кг.
3. Розміри: решітка-800х400х45 мм, корпус-930х550х120 мм.
4. Призначення: Автостоянки, тротуари та проїжджаюча частина міських парків.
Є можливість встановлення замикного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність «вушок» | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Тип дощоприймача | ДБ |
| Вага | 91 |
| Довжина | 930 |
| Ширина | 550 |
| Висота | 120 мм |
| Висота кришки | 45 мм |
| Ширина кришки | 400 мм |
| Довжина кришки | 800 мм |
- Ціна: 4 072 ₴

