Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: Оцинкована сталь
Форма отворів: Кругла
Діаметр комірки: 5 (мм)
Крок: 8 (мм)
Товщина аркуша: 1 (мм)
Ширина: 1500 (мм)
Довжина: 3000 (мм)
Площа отворів: 35 %
Вага: 23,5 (кг)
Доставляємо по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип листа | Перфорований |
| Точність виготовлення | Висока |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: 5 500 ₴


Відправка з 11 квітня 2026