Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лист перфорований PC Qg10-15/1,5/1250x2500 Листовой прокат перфорований реалізується зі складу. Разміри листа : 1250х2500 мм. Товщина — 1,5 мм. Шаг перфорації - 15 мм, Размір ячейки- 10х10 мм.Вага 22 кг. Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1250 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2500 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Вага 1 п.м. | 11 кг |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Перфорований |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: 3 345 ₴

