Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аркуш перфорований PC Qg15-20/2/1500x3000
Листовий прокат перфорований реалізується зі складу за вигідними цінами.
Розміри аркуша:
Розкрий — 1500х3000 мм.
Товщина — 2,0 мм.
Крок перфорації — 20 мм,
Розмір комірки — 15х15 мм.
Вага 34 кг.
Доставка територією України здійснюється вантажними транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага 1 п.м. | 11 кг |
| Довжина | 3000 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Матеріал листа | Сталь |
| Площинність листа | Висока |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип листа | Перфорований |
| Товщина | 2 мм |
| Точність виготовлення | Висока |
| Ширина | 1500 мм |
- Ціна: 6 771 ₴

