Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лівнеприймач ДМ1-45 (С250) 805х405 косий із замком
| Арт. | 02323 |
| Розмір (Д х Ш х В), мм: | 930х575х120 мм |
| Вага, кг: | 95 кг |
| Навантаження: | 25т |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 95 кг |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Тип дощоприймача | ДМ |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Висота | 120 мм |
| Ширина кришки | 405 мм |
| Довжина кришки | 805 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
- Ціна: від 4 033 ₴

