Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дощівник чавунний типу "ДБ-1" (великий) із замком
| Арт. | 79140 |
| Клас навантаження: | C250 |
| розмір корпусу: | 900х560х115мм |
| розмір решітки: | 800х400мм |
| Вага, кг: | 87 кг |
| Навантаження: | 25 т |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Вага | 87 кг |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 115 мм |
| Ширина кришки | 400 мм |
| Довжина кришки | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
- Ціна: від 3 942 ₴

