Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дощоприймач чавунний круглий типу "ДКЛ"
| Арт. | 4.05.1 |
| d решітки: | 620х30мм |
| Клас навантаження: | А15 |
| Вага, кг: | 81 кг |
| d корпуса: | 770х90мм |
| Навантаження: | 3 т |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дощоприймача | ДК |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Вага | 81 кг |
| Габаритні розміри круглого дощоприймача | |
| Діаметр корпусу | 770 мм |
| Висота корпусу | 90 мм |
| Діаметр кришки | 620 мм |
| Товщина кришки | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
- Ціна: від 3 948 ₴

