Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цеглинка з фаскою
Розміри:
довжина 200 мм
ширина 100 мм
висота 80 мм — для вантажних авто
Колір: сірий, коричневий, червоний, чорний, персиковий, гірчичний, білий, жовтий, оранжевий
Клас бетону: Висота 80 мм — B35
Морозостійкість — F200
Кількість м2 у піддоні: 12
Вага 1 м2: 170 кг.
Вага піддона: 2 040 кг.
Скидки від об'єму замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 2040 кг |
| Водопоглинання | 6 % |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал виробу | Бетон |
| Морозостійкість | F200 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 80 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 174 ₴




