Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цеглинка з фаскою
Розміри:
довжина 200 мм
ширина 100 мм
висота 40 мм — для пішохідних зон
Колір: сірий, коричневий, червоний, чорний, персиковий, гірчичний, білий, жовтий, оранжевий
Клас бетону: Висота 40 мм — B35
Морозостійкість — F200
Кількість м2 у піддоні: 20,40.
Вага 1 м2: 90 кг.
Вага піддона: 1 836 кг.
Скидки від об'єму замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 1836 кг |
| Водопоглинання | 6 % |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал виробу | Бетон |
| Морозостійкість | F200 |
| Стан | Новий |
| Спосіб виготовлення | Вібропресування |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 788 ₴





