Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нержавіюча листова сталь виготовляється з листового прокату методом холодного чи гарячого катання. Нержавіюча сталь, або нержавійка, як її часто називають у побуті, розрізняється марками і сферою використання.
Стандарти
Стандарти
- ГОСТ 5582-75 і ГОСТ 7350-77 регламентують виробництво жароміцної і жаростійкої нержавіючої листової сталі різної товщини;
- ГОСТ 19903-74 регламентує допуски граничних відхилень і інші характеристики гарячекатаного сталевого листа товщиною від 4 мм до 55 мм;
- ГОСТ 19904-90 встановлює сортамент холоднокатаної листової сталі товщиною від 0,35 мм до 5 мм Даний норматив введений на заміну застарілого ГОСТ 19904-74.
- ГОСТ 5632-72 поширюється на виробництво високолегованих сталей для роботи в хімічно агресивному середовищі.
За способом обробки поверхні розрізняють листи нержавійки наступних типів:
- матові, або необроблені. Такі листи мають невисоку ціну, застосовуються в якості будівельного матеріалу і в промисловості для виготовлення металовиробів, посуду;
- шлифованные.Сталь может иметь различную фактуру в зависимости от размера абразива, использованного для шлифовки. Нержавеющий лист обычно обрабатывают в направлении длинной стороны, но рисунок может быть волнообразным, хаотичным, круговым, зернистым;
- зеркальные. Поверхность подвергают тщательной полировке. Зеркальные нержавеющие листы имеют декоративный внешний вид, поэтому часто используются для оформления фасадов. Полированная сталь проявляет большую устойчивость к коррозии, чем необработанные аналоги;
- декоративні. У цій групі представлені нержавіючі листи, покриті полімерним барвником. Така обробка збільшує вартість матеріалу. Покриття може бути різних кольорів і крім естетичної виконує також захисну функцію – не допускає контакту сталі з киснем повітря, водою, не агресивними хімічними речовинами;
- рифлені. В процесі виробництва на поверхню нержавіючого листа наноситься об'ємний симетричний малюнок. Матеріал використовується в декоративних цілях і в якості антиковзаючого покриття підлоги, сходів, переходів.
- Жорсткість і міцність завдяки наявності у складі низьколегованої і низьковуглецевої нержавіючої сталі.
- Антикорозійна стійкість завдяки наявності у верхньому шарі алюмінію і нікелю.
- Висока гнучкість, що дозволяє виробляти різні за формою вироби.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 1250 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 2500 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вид за призначенням | З особливими хімічними властивостями |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Особливо висока |
| Тип кромки | Про |
- Ціна: від 190 ₴

