ОСОБЛИВОСТІ ПРОФІЛЬНИХ ТРУБ
· Квадратні і прямокутні профільні труби хоч і мають порожнину всередині, але даний тип труб не призначений для транспортування робочих рідин і газів.
· Простота монтажу
· Мала вага
· Стійкість до атмосферних впливів
· Гарне прилягання до рівних поверхнях
· Високі показники міцності на вигин
· Відмінні показники стійкості до статичних навантажень.
СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ
Профільні труби малих і середніх розмірів використовуються в основному:
· Для виготовлення кованих огорож, сходів, поручнів і огорож
· В якості армуючого елемента в металопластикових конструкціях
· При каркасному будівництві малих архітектурних форм МАФ (кіоск, павільйон, зупинка громадського транспорту і т. д.)
· Виготовлення рам і конструкцій в машинобудуванні
· Виготовлення козирків
· Для виготовлення каркасів меблів; теплиць; броньованих дверей; парників; рекламних щитів і т. д.
Профільні труби великих розмірів найчастіше використовуються у будівництві як «несучі» для конструкцій і елементів будівлі, при будівництві щоглових спорудженні та опор ЛЕП, мостобудуванні.
СОРТАМЕНТ ПРОФІЛЬНИХ ТРУБ
Квадратна профільна труба виробляється з зовнішніми розмірами від 15х15 мм до 200х200 мм товщиною стінки від 2 до 14 мм. Довжина таких труб, зазвичай, становить 6-12м.
Прямокутна профільна труба виробляється зовнішніми розмірами від 30х20 мм до 200х160 мм довжиною 6-12м. при цьому діапазон товщини стінки лежить в межах 2-8мм.
Оскільки останнім часом попит на профільні труби, суттєво зріс - дуже важливо знайти якісного і надійного постачальника. Менеджери нашої компанії постійно стежать за змінами на будівельному ринку і готові запропонувати Вам:
· широкий асортимент профільних труб різного діаметру і перерізу,
· консультацію і розрахунок кількості матеріалу,
· допомога у формуванні поставки партій профільної труби.
| Основні | |
|---|---|
| Перетин труби | Квадратне |
| Вид труби | Шовна |
| Тип труби | Електрозварна |
| Марка стали | 08кп/пс |
| Оцинкована труба | Ні |
| Товщина стінки труби | 4 мм |
| Довжина | 12000 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Висота труби | 160 мм |
| Ширина труби | 160 мм |
- Ціна: 1 655 ₴/м

