Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Латунні труби виготовляються із застосуванням спеціального сплаву, до складу якого входить мідь, як основа сплаву, і цинк (легирующий елемент). Іноді в сплав додають олово або інші метали, для поліпшення його якісних характеристик. Чим більше склад містить цинку, тим більше жовтий колір. Труба латунна отримала широке поширення в усьому світі в різних областях промисловості від систем опалення в житлових будинках, до енергетики і суднобудування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Товщина стінки труби | 4 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Тип труби | Холоднодеформована |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Матеріал стрічки | Латунь |
| Матеріал дроту | Латунь |
- Ціна: 882 ₴/кг

