Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лист стальной представляет собой листовую сталь ввиде пластины, которая имеет ширину 500 мм и более.
Лист сталевий - основа для виготовлення профілів, труб, кутників.
Сталевий лист є сировиною для виробництва кріпильних деталей і комплектуючих для побутової техніки.
Саме лист сталевий використовують для виготовлення металочерепиці, сейфів, автомобілів, вагонів. Для виготовлення облицювання, сходи, огорож також використовують сталевий лист. Настільки широке застосування пояснюється практичністю і зручністю у використанні листової сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1250 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2500 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за хімічним складом | Легований |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | РиГрупп |
- Ціна: 120 ₴/кг

