Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лист стальной представляет собой листовую сталь ввиде пластины, которая имеет ширину 500 мм и более.
Лист сталевий - основа для виготовлення профілів, труб, кутників.
Сталевий лист є сировиною для виробництва кріпильних деталей і комплектуючих для побутової техніки.
Саме лист сталевий використовують для виготовлення металочерепиці, сейфів, автомобілів, вагонів. Для виготовлення облицювання, сходи, огорож також використовують сталевий лист. Настільки широке застосування пояснюється практичністю і зручністю у використанні листової сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Ширина | 1500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 6000 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Вид за ступенем легування | Середньолегована |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип кромки | Про |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: від 85 ₴/кг

