Гарячекатані труби виготовляють в три основних етапи:
-
Прошивка. У ході цієї операції із цільної сталевої заготовки, розігрітій до температури 1150-1270 °С (показник залежить від марки використовуваної сталі), отримують товстостінну порожню гільзу. Для отримання початкового отвори заготівлю прошивають оправкою.
-
Розкочування. Вона дозволяє отримати готову трубу з необхідними параметрами. Найчастіше для цього використовують автоматичні раскатные стани. Деформуємі труби одягають на оправку і пропускають між валками. В результаті труба набуває необхідні розміри. Прокатку виконують два-три рази.
-
Гаряча обробка. Виникла нерівномірність товщини стінок труби після розкочування усувають з допомогою обкатного стану, схожого по конструкції на прошивний. Остаточні розміри труба набуває в калібрувальному стані.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Перетин труби | Прямокутне |
| Вид труби | Безшовна |
| Тип труби | Гарячодеформована |
| Марка стали | 09Г2С |
| Товщина стінки труби | 10 мм |
| Довжина | 12000 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Висота труби | 100 мм |
| Ширина труби | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | РиГрупп |
- Ціна: 3 143 ₴/м

